www.psp2.dynow.pl

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W DYNOWIE Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM     

 

STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

 

KLASA 0

 

Wychowawca:  mgr Renata Pyś

1.      Tomasz Bober

2.      Lena Kusińska

3.      Domin Kacper

4.      Bartłomie Łach

5.      Julia Pantoł

6.      Izabela Siry

7.      Rafał Siry

8.      Kacper Sarnicki

9.      Seweryn Toczek

 

KLASA 1

 

Wychowawca:  mgr Grażyna Wyskiel

1.      Celina Sarnicka

2.      Kamil Siry

3.      Karol Siry

4.      Bartłomiej Wandas

5.      Adam Wszołek

 

KLASA 1I

 

Wychowawca:  mgr Agata Wróbel

1.      Karol Borsuk

2.      Karolina Karnas

3.      Maja Kusińska

4.      Mateusz Marszałek

5.      Wiktoria Pyś

5.      Zuzanna Słoninka

 

KLASA III

 

Wychowawca:  mgr Grażyna Wyskiel

1.      Domonik Hadam

2.      Julian Hadam

3.      Michał Hadam

4.      Radosław Hadam

5.      Damian Marszałek

6.      Jakub Radzik

7.      Sara Rudawska

8.      Julia Sarnicka

9.      Ksawery Toczek

10.    Kinga Wszołek

 

KLASA IV

 

Wychowawca:  mgr Krystyna Wandas

1.      Seweryn Bechta

2.      Sylwester Chłopecki

3.      Paweł Cypcar

4.      Zuzanna Hadam

5.      Bartłomiej Knysz

6.      Krystian Łazuka

7.      Gabriela Marszałek

8.      Izabela Sarnicka

9.      Natalia Sochacka

10.    Oliwia Wandas

11.    Wiktoria Wbęk

 

KLASA V

 

Wychowawca:  mgr Wiesława Marszałek

1.      Adam Bielec

2.      Monika Borsuk

3.      Szymon Bujdasz

4.      Wiktoria Bujdasz

5.      Wiktor Kuś

6.      Dawid Marszałek

7.      Marek Pantoł

8.      Patryk Piróg

9.      Dawid Polewka

10.    Patrycja Pyś

13.    Julia Sarnicka

12.    Kacper Sarnicki

13.    Mateusz Siry

14.    Natalia Siry

15.    Konrad Szuba

16.    Kamil Winiarz

17.    Elżbieta Wszołek

 

KLASA VI

 

Wychowawca:  mgr Ewa Bielec

1.      Miłosz Błotnicki

2.      Andrzej Haryza

3.      Karolina Pantoł

4.      Filip Piątek

5.      Jakub Siry

6.      Bartłomiej Szul

7.      Daniel Tymowicz

 

KLASA VII

 

Wychowawca:  mgr Ewa Bielec

1.      Michał Bujdasz

2.      Karol Dąbrowski

3.      Sylwester Wandas

4.      Michał Winiarz

 

KLASA VIII

 

Wychowawca:  mgr Marek Wójcik

1.      Dawid Bechta

2.      Patrycja Bujdasz

3.      Kamil Chłopecki

4.      Gabriela Hadam

5.      Mateusz Hadam

6.      Aleksandra Kędzierska

7.      Jakub Łach

8.      Karol Ostafiński

9.      Seweryn Ostafiński

10.    Mateusz Polewka

11.    Martyna Potoczna

12.    Kamil Pyrcz

13.    Patryk Sarnicki

14.    Paulina Słoninka

15.    Patryk Wandas


 

 

                             ©  SP 2 DYNÓW