Rok szkolny 2006/07

22.06.2007r.

Żegnaj szkoło, lato czeka!
Kolejna klasa VI opuściła szkolne mury, aby kontynuować naukę w gimnazjum. Życzymy im powodzenia w nowej szkole.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych wakacji.

17.06.2007r.

Na stadionie przy ulicy Bartkówka odbył się FESTYN RODZINNY z okazji Dnia Matki, Ojca i Dziecka.
Uczniowie mieli okazję zaprezentować swój dorobek artystyczny.

Fot.A.Bielec

Uroczystość uświetniła swoim koncertem Orkiestra Dęta OSP w Krasnym pod dyrekcją Bogusława Zygmunta.

Fot.A.Bielec

Nie zabrakło również gier, zabaw oraz loterii fantowej.

Fot.A.Bielec

Wszystkie te atrakcje oraz piękna, słoneczna pogoda sprawiły, że była to bardzo udana niedziela. Wieczorem rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem THE AVANGARD.

14.06.2007r.

Uczniowie szkoły wzięli udział w III edycji "Bezpiecznie na rowerze - ... na dobry start". Wszyscy uczniowie klasy IV otrzymali karty rowerowe oraz paszporty roweru. Do akcji przyłączyli się pierwszo i drugoklasiści, którzy poprzez ciekawy program artystyczny udzielili starszym kolegom niezbędnych rad i wskazówek, dotyczących bezpiecznej jazdy rowerem.

Fot.E.Bielec

13.05.2007r.

Kolejny szósty raz uczniowie i absolwenci naszej szkoły wzięli udział w widowisku słowno muzycznym pt. "Maryjo prowadź nas".

fot.J.Prokop

Uwieńczeniem całości był koncert Orkiestry Dętej OSP w Krasnym pod dyrekcją Bogusława Zygmunta.

12.05.2007r.

Na Rynku Dynowa odbyły się Szkolne Prezentacje Artystyczne SZPAK. Naszą szkołę godnie reprezentował zespół "Bartkowiaczki".

fot.M.Sobkowicz

12.02.2007r.

W okresie od 12 do 25 lutego trwają ferie zimowe.
W szkole od wtorku do czwartku w godz. 9 - 13 będą prowadzone dla chętnych uczniów atrakcyjne zajęcia sportowe, komputerowe i inne.

24.01.2007r.

Obchodziliśmy w szkole święto naszych Babć i Dziadków. Specjalnie dla nich były wiersze, piosenki, inscenizacje, pyszne ciasto i kawa oraz tańce przy dźwiękach kapeli "Dynowianie".

fot.P.Pyrcz

16.01.2007r.

Podsumowanie I półrocza - spotkanie z rodzicami i omówienie wyników w nauce i zachowaniu.
Wszystkim uczniom życzymy jeszcze lepszych wyników w II półroczu!

21.12.2006r.

Po raz kolejny w naszej szkole odbywa się spotkanie opłatkowe z udziałem Burmistrza i radnych Rady Miejskiej, pracowników Urzędu Miasta, przedstawicieli zakładów i stowarzyszeń oraz mieszkańców ul. Bartkówka.
Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

fot.P.Pyrcz

16.10.2006r.

Odbyła się uroczysta akademia, w czasie której uczniowie wszystkich klas podarowali nauczycielom wiązankę wierszy, piosenek i kwiatów.
W uroczystości wzięli udział: p. Burmistrz A.Kowalska oraz p. B.Telega. Wyróżniający się w pracy nauczyciele otrzymali nagrody dyrektora szkoły oraz nagrody Burmistrza Miasta.
Wszystkim pracownikom szkoły życzymy wiele sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

04.09.2006r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów w nauce i pracy.