Rok szkolny 2004/05

24.06.2005r.

Pożegnania nadszedł czas i kolejna klasa VI opuściła szkolne mury, aby kontynuować naukę w gimnazjum. Życzymy im powodzenia w nowej szkole.

Fot.E.Bielec

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych wakacji.

6.06.2005r.

Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w akcji "Bezpiecznie na rowerze - na dobry start", połączonej z praktycznym egzaminem uczniów klas IV na kartę rowerową. Paszport Roweru otrzymało 26 uczniów. Do akcji przyłączyli się pirwszoklasiści, którzy poprzez ciekawy program artystyczny udzielili starszym kolegom niezbędnych rad i wskazówek dotyczących bezpiecznej jazdy rowerem.

Fot. E.Bielec

Fot.E.Bielec

31.05.2005r.

Dzisiaj w szkole podwójne święto - Dzień Matki i Dzień Dziecka. Wspólne gry, zabawy i konkursy na świeżym powietrzu sprawiły wszystkim dużo radości.
Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku.


Fot.M.Wandas-Wasieńko

14.05.2005r.

Wieczorem na stopniach kościoła p.w. św. Bartłomieja odbyło się czwarte widowisko plenerowe pt. "TOTUS TUUS", przygotowane przez uczniów i absolwentów naszej szkoły.

Fot.J.Prokop

8.05.2005r.

W koncercie pt. "Różnorodność Kulturowa Bogactwem Unii Europejskiej" wzięły udział szkolne zespoły artystyczne: "Wesołe Nutki" i "Bartkowiaczki".

fot.J.Prokop

3.05.2005r.

Ochotnicza Straż Pożarna w Bartkówce obchodziła 60 - lecie swojej działalności. Uroczystość uatrakcyjnili swoimi występami uczniowie naszej szkoły.

Fot.M.Smela

27.04.2005r.


Został rozstrzygnięty konkurs pt. "Zimowy las" organizowany przez Nadleśnictwo Dynów. I miejsce zajął uczeń Oddziału Przedszkolnego - Jakub Bujdasz. II miejsce w kategorii makieta - Małgosia Wróbel z klasy I. III miejsce za wspólny projekt makiety lasu otrzymali uczniowie klasy I - Kamila Marszałek, Kasia Siry i Jarek Szuba.
Zaproponowany temat okazał się dla dzieci bardzo atrakcyjny. Umożliwił wykorzystanie różnorodnych materiałów oraz różnych technik plastycznych, pobudzając inwencję twórczą młodych artystów.22.04.2005r.

Zespół "Bartkowiaczki" uczestniczył w Polsko - Ukraińskim Przeglądzie Tańców Regionalnych, który odbył się w Zespole Szkół w Dynowie.

Fot.J.Prokop


Fot.J.Prokop

kwiecień 2005r.

Uczeń oddziału przedszkolnego Michał Kosior otrzymał wyróżnienie w wojewódzkim konkursie pisanek pt." Wesołego Alleluja".

kwiecień 2005r.

Uczniowie szkoły wzięli udział w akcji EUROPEJSKI DZIEŃ WIOSNY, prezentując wartości kulturowo - obyczajowe naszego regionu.
Uczniom kl. 0 - III starsi koledzy zaprezentowali wybrane baśnie J. H. Andersena, w których mają odzwierciedlenie takie wartości ogólnoludzkie jak: tolerancja, przyjaźń, równość.

Fot.E.Bielec


Przeprowadziliśmy konkurs na Marzannę, którą następnie zgodnie z tradycją wrzuciliśmy do rzeki. Uczniowie zaprezentowali folklor i przyśpiewki charakterystyczne dla obrzędowości naszego regionu.

Fot.E.Bielec


Podczas dyskusji uczniowie kl. IV- VI starali się znaleźć odpowiedź na pytanie: "Czym dla Ciebie jest tolerancja?". Te głębokie przemyślenia zaowocowały wspólnie wykonaną gazetką.

Fot.E.Bielec

"Zasadziliśmy" symboliczne drzewo zakorzenione głęboko w Ojczystych tradycjach i kulturze, a jego rozłożysta korona sięga wartości ogólnospołecznych, ogólnoludzkich i ponadnarodowych

2.04.2005r.

Powrócił do Domu Ojca nasz ukochany Papież Jan Paweł II.1.04.2005r.

Zespół "Bartkowiaczki" uczestniczył w Ogólnopolskim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych "DZIECIĘCE IMPRESJE REGIONALNE - SZLAKIEM OSKARA KOLBERGA", który odbył się w Bytomiu i zajął I miejsce. Gratulujemy!21.03.2005r

W okresie Wielkiego Postu ogłosiliśmy konkursy związane z Wielkanocą. Uczniowie wykonywali elementy do wspólnej kartki świątecznej, którą w dniu 21.03.2005r wraz z wielkanocnymi życzeniami przekazali w Urzędzie Miasta na ręce p. Burmistrz.

17-28.01.2005r.

Chociaż zima na feriach nie zawiodła i śniegu było pod dostatkiem, uczniowie chętnie przychodzili do szkoły, aby korzystać z sali komputerowej, pograć w uni-hocka oraz rozegrać turniej ping-ponga.

20.01.2005r.

Obchodziliśmy w szkole święto naszych Babć i Dziadków. Specjalnie dla nich były wiersze, piosenki, pyszne ciasto i kawa oraz tańce przy dźwiękach kapeli "Dynowianie".

Fot.J.Prokop

Fot.J.Prokop

Fot.J.Prokop

Fot.J.Prokop

16.01.2005r.

Zespół wokalno-instrumentalny "Wesołe Nutki" wystąpił gościnnie w VIII Młodzieżowym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Otrzymał zasłużone brawa oraz nagrodę w postaci poczęstunku w Karczmie "Pod Semaforem".

Fot.J.Prokop


Fot.J.Prokop

15.01.2005r.

Rada Rodziców zorganizowała zabawę karnawałową dla uczniów. Były konkursy na najładniejszy strój, różne zabawy oraz pyszny poczęstunek i paczki ze słodyczami.
Wszystkim dopisywały humory i świetnie się bawili.

Fot. P.Pyrcz

Fot. P.Pyrcz

13.01.2005r.

Podsumowanie I półrocza - spotkanie z rodzicami i omówienie wyników w nauce i zachowaniu.
Wszystkim uczniom życzymy jeszcze lepszych wyników w II półroczu!

10.01.2005r.

Otrzymaliśmy wyniki II edycji konkursu matematycznego TEST MATEMATYKA PLUS.
Najlepiej napisał uczeń klasy IV - Arkadiusz Banaś, który został laureatem konkursu V stopnia.

Gratulacje!

10.01.2005r.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.
Praca Aliny Kozioł - uczennicy klasy V otrzymała wyróżnienie.

9.01.2005r.


W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczniowie naszej szkoły wystąpili z programem artystycznym o tematyce bożonarodzeniowej.

Fot.J.Prokop

22.12.2004r.Odbyło się tradycyjne szóste już spotkanie opłatkowe, z udziałem Burmistrz i radnych Rady Miejskiej, pracowników Urzędu Miasta, przedstawicieli zakładów i stowarzyszeń oraz mieszkańców ul. Bartkówka.
Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Dyrektor Kancelarii Zarządu Województwa Podkarpackiego - p.Jerzy Wiśniowski.
W wigilijny wieczór Telewizja Rzeszów wyemitowała urywek przedstawienia oraz wywiady.

Fot.P.Pyrcz


Fot.P.Pyrcz


Fot.P.Pyrcz


Fot.P.Pyrcz


Fot.J.Prokop

6.12.2004r.

III Dynowskie Mikołajki Artystyczne.
W spotkaniu z Mikołajem uczestniczyli członkowie zespołów: "Bartkowiaczki" oraz "Wesołe Nutki".23.11.2004r.

Andrzejki szkolne - wszyscy dobrze bawili się podczas lania wosku i wróżb.


26.11.2004r.

Uczniowie klas IV - VI wzięli udział w drugiej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Test Matematyka Plus", którego inicjatorem jest Oxford Educational International-London, a polskim organizatorem Polskie Media Amer. Com SA.

17.11.2004r.

Odbył się szkolny etap matematyczno - przyrodniczego konkursu interdyscyplinarnego. Uczestnikom życzymy zakwalifikowania się do II etapu konkursu.

10.11.2004r.

Naszą szkołę odwiedziła delegacja z zaprzyjaźnionego miasta Vranova nad Topl`ou. Goście zwiedzili szkołę oraz obejrzeli krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów.

Fot.J.Prokop


Fot.J.Prokop

13.10.2004r.

"Naszym nauczycielom" - pod takim hasłem odbyła się uroczysta akademia, w czasie której uczniowie wszystkich klas podarowali nauczycielom wiązankę wierszy, piosenek i kwiatów.
W uroczystości wzięli udział: p. Burmistrz A.Kowalska oraz p. B.Telega. Wyróżniający się w pracy nauczyciele otrzymali nagrody dyrektora szkoły, nagrodę Burmistrza Miasta otrzymała dyrektor szkoły.
Wszystkim pracownikom szkoły życzymy wiele sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

6.10.2004r.Uczniowie klasy I mieli swój wielki dzień. Zostali przyjęci do braci uczniowskiej.

Fot.P.Pyrcz

Fot.P.Pyrcz

17.09.2004r.

W corocznej akcji sprzątania świata wzięli udział wszyscy uczniowie, porządkując obejście szkoły i najbliższej okolicy.

12.09.2004r.

Młodzież szkolna oraz zespół "Bartkowiaczki" uświetniły swoimi występami "II Dynowskie dożynki na Zasaniu".

W kościele parafialnym - fot.P.Pyrcz

Fot.P.Pyrcz

01.09.2004r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2004/2005. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów w nauce i pracy.

25-27.08.
2004r.

16 uczniów naszej szkoły wzięło udział w akcji letniej zorganizowanej przez MKRPA i MOKiR w Dynowie. W tych dniach dzieci przebywały w Zakopanem, zwiedzając miasto i najbliższe okolice.

10.08.2004r.

W dniu odpustu św. Wawrzyńca Ziemię Dynowską po raz pierwszy w jej historii odwiedził Kardynał Stanisław Nagy. Uczniowie naszej szkoły przywitali Jego Eminencję inscenizacją "Być dobrym jak chleb".

Wspólne zdjęcie.

26.06.2004r.

Zespół wokalno - instrumentalny "Wesołe Nutki" wystąpił z okazji Zjazdu Zarządu Głównego Towarzystwa św. Brata Alberta.