www.psp2.dynow.pl

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W DYNOWIE Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM     

 ORGANIZACJA SZKOŁY

HISTORIA SZKOŁY

DYREKTOR

NAUCZYCIELE

RADA RODZICÓW

UCZNIOWIE

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

AKTUALNOŚCI - ARCHIWUM

KONTAKT

  INNE

HISTORIA

KOŚCIÓŁ p.w.św.BARTŁOMIEJA

ZABYTKI

LEGENDY

GALERIA ZDJĘĆ

LINKI

           
                             

STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI

19.06.2009 - Uroczyste zakończenie roku szkolnego

    Żegnaj szkoło, lato czeka! Kolejna klasa VI opuściła szkolne mury, aby kontynuować naukę w gimnazjum. Życzymy im powodzenia w nowej szkole. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych wakacji.

 Zdjęcia w galerii Foto

14.06.2009 - Piknik rodzinny

    Na boisku sportowym obok szkoły odbyło się spotkanie rodzinne z okazji Dnia Matki, Ojca i Dziecka. Uczniowie spędzili słoneczne niedzielne popołudnie wspólnie z rodziną i wychowawcami. Występy artystyczne, gry, zabawy, oraz piękna słoneczna pogoda sprawiły, że ta niedziela była udana.

 Zdjęcia w galerii Foto

9.06.2009 - Szkolne Przeglądy Artystyczno Kulturalne

   

16.04.2009 - Widowisko "Tobie nasze myśli i słowa"

   

20.04.2009 - Dzień Ziemi

 

    Dzień Ziemi to święto "życia i piękna ziemi" połączone z propagowaniem ekologicznego trybu życia i zwracające uwagę na ekologiczne problemy Ziemi. Uczniowie naszej szkoły przedstawili przygotowaną wraz z nauczycielami specjalnie na ten dzień inscenizację pt. "Królewna Śmieszka i Ekoludki", ukazującą zagrożenia związane z zanieczyszczeniem środowiska. Obchody Dnia Ziemi połączone zostały z topieniem marzanny - symbolem zimy.

 Zdjęcia w galerii Foto

2 - 15.02.2009 - Ferie zimowe

    Tegoroczne ferie zimowe trwały od 2 do 15 lutego. W pierwszym tygodniu ferii w godz. 9.00-13.00 prowadzone były w szkole dla chętnych uczniów różnorodne zajęcia.

21.01.2009 - Dzień Babci i Dziadka

 

    Aby Babcia i Dziadunio w zdrowiu długo żyli! Takim hasłem przywitani zostali honorowi goście z okazji ich święta. Specjalnie dla nich uczniowie przygotowali widowisko słowno-muzyczne oraz wiersze i piosenki. Było też pyszne ciasto, kawa oraz wspólne kolędowanie. Szkoda, że Dzień Babci i Dziadka jest tylko raz w roku.

 Zdjęcia w galerii Foto

19.12.2008 - Spotkanie Opłatkowe

 

    Po raz dziesiąty w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem Burmistrza i radnych Rady Miejskiej, pracowników Urzędu Miasta, przedstawicieli zakładów i stowarzyszeń oraz mieszkańców ul. Bartkówka. W klimat nastroju świątecznego wprowadzili zebranych uczniowie, którzy pięknie odegrali sceny związane z narodzeniem Jezusa. Po wspólnym przełamaniu się opłatkiem i poczęstunku, nastąpiło wspólne kolędowanie.

 Zdjęcia w galerii Foto

13.11.2008 - Narodowe Święto Niepodległości

 

   Z okazji 90 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie zaprezentowali program, przygotowany specjalnie na tę okazję. Recytując patriotyczne wiersze i śpiewając pieśni legionowe, przypomnieli drogę Polaków ku wolności.

 Zdjęcia w galerii Foto

14.10.2008 - Dzień Edukacji Narodowej

 

    Odbyła się uroczysta akademia, w czasie której uczniowie wszystkich klas podarowali nauczycielom wiązankę wierszy, piosenek i kwiatów. W uroczystości wziął udział p. Burmistrz Zbigniew Frańczak. Wyróżniający się w pracy nauczyciele otrzymali nagrody dyrektora szkoły. Uczniowie klasy pierwszej zostali uroczyście włączeni w poczet uczniów naszej szkoły. 13 uczniów w obecności wychowawcy i rodziców ślubowalo być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją szkołę.

 Zdjęcia w galerii Foto

1.09.2008 - Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2008/2009

    3 września 2007, uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów w nauce i pracy.

 DOKUMENTY SZKOLNE

STATUT SZKOŁY

PRZEDMIOTOWY SYSTEM OCENIANIA

PROGRAM PROFILAKTYCZNY

PROGRAM WYCHOWAWCZY

PROGRAM STYPENDIALNY

WYKAZ SZK.PROGR.NAUCZ

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

DOKUMENTY DO POBRANIA

                             ©  PSP 2 DYNÓW