www.psp2.dynow.pl

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W DYNOWIE Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM     

 ORGANIZACJA SZKOŁY

HISTORIA SZKOŁY

DYREKTOR

NAUCZYCIELE

RADA RODZICÓW

UCZNIOWIE

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

TYGODNIOWY
PLAN ZAJĘĆ

KALENDARZ
ROKU SZKOLNEGO

AKTUALNOŚCI - ARCHIWUM

KONTAKT

  INNE

HISTORIA

KOŚCIÓŁ p.w.św.BARTŁOMIEJA

ZABYTKI

LEGENDY

GALERIA ZDJĘĆ

LINKI


           
                             

STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI
                       
                       

22.06.2018 - Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

    Uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystości uczestniczył Burmistrz Miasta p. Zygmunt Frańczak. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy zdrowych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

28.03.2018 -PORANEK WIELKANOCNY


            

    Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w naszej szkole odbył się przedświąteczny poranek wielkanocny. Uczniowie przedstawili montaż słowno-muzyczny, poświęcony tematyce Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i poprzedzającego je czasu Wielkiego Tygodnia, którego myslą przewodnią były słowa: "Zbawienie przyszło przez krzyż...".

 Zdjęcia w galerii Foto

21.12.2017 -SZKOLNA WIGILIA


            

    Szkolne spotkania opłatkowe to piękna tradycja, kultywowana w naszej szkole od wielu lat. Uczniowie przedstawili piękne okolicznościowe przedstawienie z okazji zbliżajacych się świąt Bozego Narodzenia, po którym nastąpiło wspólne łamanie się opłatkiem. Na stołach pachniał barszcz, pierogi, świąteczne ciasto. Wszyscy byli dla siebie mili, życzliwi jak w jednej wielkiej rodzinie.

 Zdjęcia w galerii Foto

20.12.2017 -SPOTKANIE OPŁATKOWE


            

    Po raz dziewiętnasty w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem Burmistrza i radnych Rady Miejskiej, pracowników Urzędu Miasta, przedstawicieli zakładów i stowarzyszeń oraz mieszkańców ul. Bartkówka. Uczniowie szkoły wprowadzili gości w świąteczny nastrój, odgrywając sceny związane z narodzeniem Jezusa. Po przełamaniu się opłatkiem i poczęstunku, nastąpiło wspólne kolędowanie.

 Zdjęcia w galerii Foto

11.11.2017 - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI


            

    11 listopada to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Uczniowie naszej szkoły uczcili Narodowe Święto Niepodległości uroczystą akademią z pieśniami patriotycznymi i wierszami przypominającymi historię Polski.

 Zdjęcia w galerii Foto

8.10.2017 - ŚNIADANIE DAJE MOC


            

    Po raz trzeci uczniowie nasze szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w akcji „Śniadanie Daje Moc”, przygotowując smaczne i zdrowe sałatki owocowe, warzywne oraz kanapki, które zostały zjedzone podczas drugiego śniadania. Dzieci przekonały się, że zdrowe jedzenie też może być pyszne. Wierzymy, że udział w programie oraz akcji przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o spożywanie śniadania przez dzieci - w domu i szkole.

 Zdjęcia w galerii Foto

14.10.2017 - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ


            

    14 październik to dzień, w którym każdego roku obchodzimy Święto KEN, popularnie zwane Dniem Nauczyciela. W naszej szkole, już od kilku lat, ten dzień jest szczególnym dniem również dla uczniów - zwłaszcza uczniów klasy pierwszej. Dla pierwszaków to bardzo ważna chwila, do której sumiennie się przygotowywali, aby móc zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności. W odświętnych strojach, w otoczeniu najbliższych, składają swoje dziecięce ślubowanie. Aktu pasowania na ucznia w obecności Burmistrza Miasta - Pana Zygmunta Frańczaka, nauczycieli, uczniów i licznie zgromadzonych rodziców, dokonała pani Dyrektor. Uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy potwierdzające, że zostali przyjęci w szeregi szkolnej społeczności. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić te chwile swoim dzieciom, rodzice przygotowali okolicznościowe prezenty i wspaniały poczęstunek, a starsze koleżanki i koledzy program artystyczny.

 Zdjęcia w galerii Foto

4.09.2017 - Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018


    4 września 2017, uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów w nauce i pracy.

 DOKUMENTY SZKOLNE

STATUT SZKOŁY

PRZEDMIOTOWY
SYSTEM OCENIANIA

PROGRAM PROFILAKTYCZNY

PROGRAM WYCHOWAWCZY

PROGRAM STYPENDIALNY

WYKAZ SZK.PROGR.NAUCZ

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

REGULAMIN
WYCIECZEK SZKOLNYCH

DOKUMENTY DO POBRANIA

                 


                             ©  PSP 2 DYNÓW